طراحی اپلیکیشن اختصاصی

طراحی اپلیکیشن اختصاصی

امروزه بیش از هر زمان دیگر ، مردم به سمت مطالب مفید روی آورده اند . دستگاه های موبایل بهترین ابزار برای دستیابی به اطلاعات هستند . اگر می خواهید مردم محصولات شما را ببینند، از خدمات شما استفاده کنند ، شما را پیدا کنند یا با شما تماس بگیرند ، طراحی اپلیکیشن اختصاصی بهترین راه برای رسیدن به اهداف شما است .

برنامه ای که ظاهر بهتری دارد ، فروش بهتری دارد و از جذابیت بیشتری برخوردار است . پس در نتیجه طراحی اپلیکیشن اختصاصی به موفقیت کسب و کار شما بسیار کمک خواهد کرد .

کلیک هاب به شما کمک می کند تا اپلیکیشن شما را با رابط کاربری سفارشی طراحی کند تا بتوانید در جذب و حفظ مشتری موفق تر باشید و این کار با تجزیه و تحلیل کاربران و همچنین طراحی روند روز انجام می شود . خلاقیت و نوآوری در بعضی موارد باعث می شود بی نظیر به نظر برسید . با ایجاد یک برنامه سفارشی ، رشد کسب و کار خود را دو برابر کنید .

طراحی اپلیکیشن اختصاصی
مزایای داشتن و طراحی اپلیکیشن اختصاصی
کاهش هزینه و افزایش درآمد
افزایش ترویج وفاداری مشتری
پیشی گرفتن از سایر رقبا
افزایش حفظ و نگهداری مشتریان
طراحی اپلیکیشن اختصاصی
افزایش بهره وری کسب و کار شما
افزایش محبوبیت برند شما
برقرای ارتباط نزدیک با مشتریان
افزایش انگیزه تعامل برای کاربران

انواع طراحی اپلیکیشن اختصاصی

مناسب تمامی دستگاه های دارای سیستم عامل اندروید
ورود
مناسب تمامی دستگاه های دارای سیستم عامل IOS
ورود

طراحی اپلیکیشن اندروید

طراحی اپلیکیشن اختصاصی اندروید امروزه یکی از پرطرفدارترین روش‌ های طراحی اپلیکیشن موبایل است. نه تنها تعداد کاربران اندروید در مقایسه با ios بیشتر است بلکه در هنگام انتشار برنامه‌ ها در فروشگاه‌ های اپلیکیشن ، در مقایسه با iOS نیز بسیار راحت‌ تر و مقرون به صرفه‌ تر است .

طراحی اپلیکیشن IOS

دستگاه‌ هایی با سیستم عامل iOS در سطح جهانی به دلیل کیفیت و ویژگی‌ های کاربر پسندشان شناخته می‌ شوند و البته به دلیل گران قیمت تر بودن این دستگاه ها نسبت به دستگاه های اندرویدی ، تعداد کاربران کمتری دارند .

فرآیند طراحی اپلیکیشن اختصاصی در کلیک هاب
1. تحقیق و ترسیم پلن اپلیکیشن

بعد از عقد قرارداد اولین مرحله ، طراحی پلن اپلیکیشن است . در این بخش به بررسی امکانات مورد نیاز و آنالیز کامل رقبا پرداخته می شود تا در مراحل بعدی بتوان یک اپلیکیشن جامع و رقابتی طراحی کرد . تمامی آنچه اپلیکیشن شما نیاز دارد در این بخش ترسیم خواهد شد تا با یک نگاه کلی طراحی گرافیک شروع شود .

تحقیق و ترسیم پلن اپلیکیشن
2. طراحی گرافیک و دیتابیس

بعد از طراحی پلن کلی اپلیکیشن نوبت به طراحی ui اپلیکیشن متناسب با متدهای روز است . در این بخش دیتابیس اپلیکیشن نیز همزمان طراحی خواهد شد . گرافیک طراحی شده در این مرحله برای شما ارسال خواهد شد تا نسبت به تایید یا عدم تایید آن اقدام کنید . در صورت عدم تایید طرح گرافیکی دیگری برای شما طراحی خواهد شد .

طراحی گرافیک و دیتابیس
3. آغاز برنامه نویسی

بعد از تایید نهایی گرافیک و اصلاحیه توسط شما ، کلیک هاب شروع به برنامه نویسی اپلیکیشن در پلتفرم های مختلف خواهد کرد . در نهایت در سیستم عامل های مختلف از جمله اندروید و IOS خروجی گرفته شده و برای تست اولیه برای مشتری ارسال خواهد شد .

آغاز برنامه نویسی
4. تست نهایی و تحویل

بعد از تست های نهایی توسط مشتری و کلیک هاب و برطرف کردن تمامی مشکلات احتمالی پروژه آماده تحویل خواهد بود . در این مرحله به درخواست مشتری پروژه در استورهای مختلف از جمله گوگل پلی ، بازار و استورهای اپل ایرانی بارگذاری خواهد شد . در این مرحله اپلیکیشن آماده استفاده است .

تست نهایی و تحویل

شما می توانید برای سفارش طراحی اپلیکیشن اختصاصی با شماره 09422080007 تماس بگیرید ، از طریق چت واتس اپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید یا از طریق فرم زیر برای ما پیام بگذارید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی کلیک هاب با شما تماس خواهند گرفت . این اطمینان را داشته باشید که تیم کلیک هاب بهترین خدمات به همراه مناسب ترین قیمت طراحی اپلیکیشن را به عنوان یکی از خدمات شرکت کلیک هاب به شما ارائه خواهد داد.

پیمایش به بالا