محصولات

محصولات کلیک هاب

خدمات و پشتیبانی 24 ساعته شرکت نرم افزاری کلیک هاب یکی از مراحل اصلی چرخه‌ حیات محصولات و پل ارتباطی پایدار با مشتریان است. تلاش می‌کنیم شرایط لازم برای استفاده‌ی کامل‌تر از راهکارها و امکانات نرم‌افزاری کلیک هاب و سایر نرم افزارها برای شما فراهم شود.

محصولات کلیک هاب

پوشش دهی خلاهای نرم افزاری موجود در کسب و کارها و تجهیز سازمان هابه نرم افزارهای تخصصی به منظور ساده سازی فرآیند بخش های مختلف و بهبو فرآیندهای سازمانی توسط محصولات کلیک هاب.

راهکارهای دیجیتال مارکتینگ

فروش در هر مکان و زمان

راهکارهای مدیریت زیرساخت

پیاده سازی زیرساخت های آی تی با تکنولوژی روز

محصولات گروه نرم افزاری کلیک‌ هاب طیف نسبتا کاملی از نیازهای نرم افزاری شرکت ها و موسسات خصوصی و دولتی را پوشش می دهد. این محصولات علاوه بر پشتیبانی از نیازهای عملیاتی هر واحد می توانند در بستر ارتباطی سازمان الکترونیک با یکدیگر تعامل داشته باشند. ویژگی شاخص این محصولات پشتیبانی نسبتا کامل از عملیات بخشی و فرا بخشی در شرکت ها و موسسات خصوصی و دولتی است. میزان انعطاف و اندازه پذیری این محصولات به گونه ای است که خریداران محصولات کلیک هاب گستره وسیعی از کسب و کارهای کوچک تا سازمان های بزرگ دولتی را شامل می شوند. گروه نرم افزاری کلیک هاب با اتکا به تنوع محصولات تولیدی، و متناسب با توان و ظرفیت فنی کارشناسان راه حلهای نسبتا متمایزی را جهت پاسخ به نیاز خریداران ارائه می کند. این راه حل ها معطوف بر نوع، ابعاد، ماموریت و اهداف سازمان طراحی شده است.

پیمایش به بالا