طراحی اپلیکیشن اندروید

طراحی اپلیکیشن اندروید

 طراحی اپلیکیشن اختصاصی اندروید می تواند این فرصت را در اختیار شما قرار دهد که بتوانید با  مشتریان خود ارتباط بیشتری برقرار کنید به این گونه که  اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشد می‌ توانید یک پل ارتباطی قدرتمند را با ساخت اپلیکیشن بین خود و مشتریانتان ایجاد کنید .

گروه نرم افزاری کلیک هاب در زمینه ساخت اپلیکیشن اندروید دارای سابقه می باشد که توانسته در این سال ها  نمونه کارهای بسیار مطلوبی را با بهره گیری از نیروی های متخصص و مجرب طراحی و تولید کند . اگر که شما هم قصد طراحی اپلیکیشن برای کسب و کار خود دارید می توانید با مشاورین کلیک هاب تماس حاصل نمایید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند .

مزایای طراحی اپلیکیشن اندروید

باعث تسهیل و سهولت ارتباط با مشتری می‌ شود .

باعث ترویج وفاداری مشتری می‌ شود.

باعث کاهش هزینه و افزایش درآمد می‌ شود.

باعث شناخته شدن برند تجاری می‌ شود.

باعث افزایش بهره وری کسب و کار شما می‌ شود.

امکانات طراحی اپلیکیشن اندروید اختصاصی
مدیریت ساده پنل
تجربه کاربری خوب
مزیت رقابتی بیشتر
امکان توسعه اپلیکیشن
تضمین امنیت اپلیکیشن
سرعت بسیار بالا
عرضه در تمامی استورها
مطابق قوانین گوگل
مبتنی بر آخرین تکنولوژی
فرآیند طراحی اپلیکیشن اندروید اختصاصی در کلیک هاب
1. تحقیق و ترسیم پلن اپلیکیشن

بعد از عقد قرارداد اولین مرحله ، طراحی پلن اپلیکیشن است . در این بخش به بررسی امکانات مورد نیاز و آنالیز کامل رقبا پرداخته می شود تا در مراحل بعدی بتوان یک اپلیکیشن جامع و رقابتی طراحی کرد . تمامی آنچه اپلیکیشن شما نیاز دارد در این بخش ترسیم خواهد شد تا با یک نگاه کلی طراحی گرافیک شروع شود .

تحقیق و ترسیم پلن اپلیکیشن
2. طراحی گرافیک و دیتابیس

بعد از طراحی پلن کلی اپلیکیشن نوبت به طراحی ui اپلیکیشن متناسب با متدهای روز است . در این بخش دیتابیس اپلیکیشن نیز همزمان طراحی خواهد شد . گرافیک طراحی شده در این مرحله برای شما ارسال خواهد شد تا نسبت به تایید یا عدم تایید آن اقدام کنید . در صورت عدم تایید طرح گرافیکی دیگری برای شما طراحی خواهد شد .

طراحی گرافیک و دیتابیس
3. آغاز برنامه نویسی

بعد از تایید نهایی گرافیک و اصلاحیه توسط شما ، کلیک هاب شروع به برنامه نویسی اپلیکیشن در پلتفرم های مختلف خواهد کرد . در نهایت در سیستم عامل های مختلف از جمله اندروید و IOS خروجی گرفته شده و برای تست اولیه برای مشتری ارسال خواهد شد .

آغاز برنامه نویسی
4. تست نهایی و تحویل

بعد از تست های نهایی توسط مشتری و کلیک هاب و برطرف کردن تمامی مشکلات احتمالی پروژه آماده تحویل خواهد بود . در این مرحله به درخواست مشتری پروژه در استورهای مختلف از جمله گوگل پلی ، بازار و استورهای اپل ایرانی بارگذاری خواهد شد . در این مرحله اپلیکیشن آماده استفاده است .

تست نهایی و تحویل

پیاده‌سازی و پشتیبانی طراحی اپلیکیشن اندروید

شما می توانید برای سفارش طراحی اپلیکیشن اندروید اختصاصی با شماره 09422080007 تماس بگیرید ، از طریق چت واتس اپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید یا از طریق فرم زیر برای ما پیام بگذارید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی کلیک هاب با شما تماس خواهند گرفت . این اطمینان را داشته باشید که تیم کلیک هاب بهترین خدمات به همراه مناسب ترین قیمت طراحی اپلیکیشن را به عنوان یکی از خدمات شرکت کلیک هاب به شما ارائه خواهد داد.

پیمایش به بالا