loader image

طراحی پرتال سازمانی

پرتال سازمانی دریچه‌ ای برای ارائه خدمات سازمان و ایجاد مدیریت چندگانه بر اطلاعات یکپارچه و در اختیار گذاشتن این اطلاعات با جمعیتی از پرسنل و کاربران در پراکندگی مکانی جغرافیایی مختلف است.

طراحی پرتال سازمانی یک راهکار برای ارائه بهتر خدمات سازمان‌ ها می‌ باشد . هر پرتال سازمانی بر پایه ۴ اصل انطباق پذیری ، خصوصی سازی ، یکپارچگی و پشتیبانی از انجمن ها میتواند بهترین خدمات را ارائه دهد .

امکانات پرتال سازمانی

دارای سیستم عضویت

مجهز به فرم ساز پیشرفته

قابلیت تولید کد رهگیری یکتا

مجهز به ایمیل سرور قدرتمند

توسعه نرم افزار بر اساس متدولوژی های روز

قابلیت مدیریت کارتابل

الگوریتم های داده کاوی

سیستم گردش مکاتبات

قابلیت نصب بر روی Domain سازمان

قابلیت اشتراک با نرم افزار CRM های استاندارد 

مدیریت سیستم گردش کار WORK FLOW

پرتال سازمانی برای چه کسب‌ و کارهایی مناسب است؟

شرکت‌ های بزرگ برای جذب و اشتراک گذاری منابع اطلاعاتی با پرسنل ، مدیران ، مشتریان ، تامین‌ کنندگان ، واسطه‌ ها ، سهامداران و دیگر واحدهای وابسته به شرکت نیاز دارند از پرتال سازمانی استفاده کنند .

برای هر کاربر با توجه به ماهیت فعالیتش در پرتال سطوح مختلف دسترسی تعریف می‌ شود و بدین شکل مدیریت دسترسی به سادگی امکان‌ پذیر است .

بدین شکل از طریق طراحی پرتال سازمانی می‌ توانید دسترسی به اطلاعات را سرعت ببخشید . امنیت داده را بالا برده و بروکراسی را در سازمان خود کاهش دهید.

ارتباطات بخش‌ های مختلف سازمان را گسترش دهید و در نهایت با ارزیابی فرآیندهای انجام شده در هر بخش می‌ توانید شاهد بهبود عملکرد و کارآیی سازمان باشید و اثر بخشی سازمان را بالا ببرید .

اثر بخشی زمانی مشخص می‌ شود که نتیجه ارزیابی به شما اعلام می‌ کند که زمان و هزینه ای که صرف کرده‌ اید در نهایت ضعف های سازمان را جبران کرده است .

طراحی پرتال سازمانی
ماژول های پرتال سازمانی

ماژول گزارش ساز

این ماژول می تواند با اتصال انواع پایگاه داده ها و یا نرم افزارهای گوناگون مانند نرم افزارهای حسابداری یا نرم افزارهای پرسنلی از طریق وی سرویس ها انواع گزارش ها را ایجاد نماید .

ماژول رزرو امکانات سازمانی

این ماژول توانایی رزرو امکانات سازمانی مانند رزرو اتاق کنفرانس ، رزرو خودرو سازمانی ، رزرو کتاب ، رزرو وقت جلسات با مدیران و انواع رزرواسیون را دارد .

ماژول سیستم گردش کار

(workflow system)
این ماژول توانایی ایجاد انواع گردش کار با فرآیند سازهای متنوع با کاربری های مختلف مانند انواع فرم ها و اتصال به انواع پایگاه داده را دارا می باشد .

ماژول مدیریت اسناد

ماژول مدیریت اسناد ، توانایی بارگذاری سریع انواع اسناد ، جستجو پیشرفته و سریع ، تنوع دسته بندی و آرشیو حرفه ای با رعایت سطوح دسترسی کاربران برای اهداف سازمانی را خواهد داشت .

ماژول مدیریت پایگاه دانش

هدف این ماژول ، ایجاد یک پایگاه دانش در جهت ایجاد و نگهداری دانش ، تجربیات و تحقیقات پرسنل سازمان است تا با اشتراک گذاری دسته بندی شده ، همه بتوانند از آن در سازمان خود بهره مند شوند .

ماژول اطلاع رسانی و اخبار سازمانی

این ماژول ، مهم ترین ماژول در طراحی پرتال سازمانی است . دارای امکانات متنوع و سطوح دسترسی مختلف امکان درج و جستجو در انواع قالب خبر متنی ، خبری تصویری و ویدیویی را دارا می باشد .
تفاوت پرتال سازمانی با یک سایت معمولی

وب‌ سایت

پرتال سازمانی
وب‌ سایت یک فضای مشخص در اینترنت است که به وسیله‌ آدرس منحصر به‌ فرد (URL) قابل دسترسی است.
پرتال یک فضای خصوصی در اینترنت است که با داشتن آدرس URL و نام کاربری و کلمه عبور مشخص قابل دسترس است.
عدم نیاز به داشتن حساب کاربری برای ورود
نیازمند یک حساب کاربری شخصی برای ورود
قابل دسترسی برای همه
تنها کاربرانی که دارای حساب کاربری هستند می‌ توانند محتوای آن را ببیند.
عدم تغییر محتوا برای کاربران متفاوت
محتوا با توجه به اطلاعات فرد ، شخصی سازی می‌ شود.
می‌ تواند دارای ویژگی‌ های تعاملی باشد ولی این ویژگی‌ ها به اطلاعات شخصی کاربر مربوط نمی‌ باشد.
دارای ویژگی‌ های تعاملی برای اعضای پرتال

طراحی پرتال سازمانی

ما در کلیک هاب تمام تلاش خود را می کنیم که سازمان شما را هر چه بهتر یکپارچه کنیم و تا جای ممکن فرایند های سازمانی شما را از طریق راه اندازی پورتال ، سازماندهی کنیم.

برای رسیدن به این هدف از جدیدترین و به روز ترین متدهای روز دنیا استفاده می کنیم. پشتیبانی 24 ساعته ما در هفت روز هفته همراه همیشگی شماست.

شما می توانید برای سفارش طراحی پرتال سازمانی با شماره 09422080007 تماس بگیرید ، از طریق چت واتس اپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید یا از طریق فرم زیر برای ما پیام بگذارید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی کلیک هاب با شما تماس خواهند گرفت .

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا