سایت فروشگاهی چیست ؟

Previous
Next

فروشگاه اینترنتی به سایتی گفته می شود که با استفاده از یک نرم افزار اتوماسیون قابلیت خرید آنلاین را برای کاربران فراهم می کند . در سایت فروشگاهی تمامی اطلاعات مربوط به محصولات از قبیل ویژگی ، نحوه استفاده ، قیمت ، تصویر و غیره در دسته بندی های مشخصی قرار خواهد گرفت . این روزها با توجه به کم رنگ تر شدن بازار سنتی و روی کار آمدن بازار مدرن تنها راه افزایش فروش و مشتریان راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی می باشد . در واقع باید اینگونه گفت که طراحی یک وبسایت فروشگاهی همان روشی است که موجب توسعه ، گسترش و رشد کسب و کار شما می شود .

انواع وبسایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی با کالای فیزیکی

وب سایت های فروش اینترنتی که دارای کالا و محصولات فیزیکی مانند مواد غذایی ، پوشاک ، موبایل ، لوازم خانگی و … می باشند را فروشگاه اینترنتی کالای فیزیکی می گویند . 

وب سایت فروش اینترنتی
سایت فروشگاهی با کالای دیجیتال

در سایت های فروش کالای دیجیتال فقط کالاهایی مانند نرم افزار های مجازی ، مقالات دانلودی ، آهنگ ، ویدئو ، فایل های دانلودی و … ارائه می شود .

داشتن سایت های فروشگاهی چه مزایایی دارد ؟

  • امکان فروش و ارائه خدمات به صورت 24 ساعته
  • ارائه بهتر خدمات به مشتریان و در نهایت رضایت بیشتر آن ها
  • حذف بسیاری از هزینه های اضافی مانند هزینه مربوط به کارکنان فروشگاه سنتی
  • در نظر گرفتن نیاز بازار جهانی جهت ارائه بهتر محصولات فروشگاهی
  • از میان بردن فاصله های فیزیکی
  • معرفی بهتر و موثرتر هر کسب و کار
  • کاهش هزینه های مربوط به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی
سایت فروشگاهی

امکانات لازم برای یک سایت فروشگاهی

با این اوصاف اگر به یک وب سایت فروشگاهی نیاز دارید ، می توانید به صورت رایگان از کارشناسان کلیک هاب کمک گرفته و بهترین خدمات طراحی وب سایت را از ما بخواهید .

از دیگر خدمات کلیک هاب می توان به ساخت و طراحی اپلیکیشن اختصاصی اندروید و IOS ، سئو و بهینه سازی سایت ، دیجیتال مارکتینگ ، هاستینگ ، زیرساخت شبکه و IT و سایر خدمات مالی کلیک اشاره کرد .

 

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *