فرم سفارش بهینه سازی و سئو ( SEO )

شرکت کلیک هاب یکی از مجموعه های فعال در زمینه طراحی و بهینه سازی سایت است که خدمات خود را به صورت تضمینی و با هدف ارتقای وب سایت کارفرمایان خود ارائه می دهد . تمامی فرآیند های اجرایی توسط متخصصین و مشاورین برجسته سئو و با پشتیبانی کامل به همراه آموزش های لازم به شما ارائه می شود . پاسخ دقیق به سوالات پیش رو به ما کمک می کند تا بتوانیم به بهترین نحو نیاز شما را شناخته و بر آن اساس بهینه سازی دقیقی را برایتان انجام دهید . تلاش کنید به تمامی سوالات پاسخ دهید ولی اگر پاسخ سوالی را نمی دانستید می توانید از کارشناسان ما مشورت بگیرید و یا به آن پاسخ ندهید .

نکات مهم قبل از تکمیل فرم :

 
1. در صورتی که شخص یا اشخاصی مسئول به روز رسانی وب سایت ، شبکه های اجتماعی و محتوا هستند اطلاعات تماس آنها را در کادرهای مربوطه اعلام فرمایید .
 
2. مشخص کردن جامعه هدف به ما کمک می کند تا هزینه تبلیغات را فقط برای جوامع هدف مورد نظر شما صرف کنیم .
 
3. مشخص بودن اهداف شما از بهینه سازی و سئوی سایت ما را در چینش استراتژی مارکتینگ کمک می کند .
 
4. تیم کلیک هاب تمرکز خود را بر روی کلمات کلیدی نوشته شده شما خواهند گذاشت تا هر گاه کاربران این کلمات را سرچ کنند ، گوگل سایت شما را زودتر از رقبایتان به آنها نمایش دهد .
 

5. با توجه به اینکه شما بر کسب و کار خود تسلط بیشتری دارید توصیه می شود تولید محتوا ( پس از آموزش توسط متخصصین ما ) توسط نیرو های شما انجام شود .

در کلیک هاب انواع خدمات طراحی سایت ، راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، بازطراحی سایت و بهینه سازی قالب ، افزایش سرعت سایت و کاهش زمان بارگزاری ، تولید محتوای اولیه ( مطلب ، ویدئو ، تصاویر ، صوت ) ، سئو تصاویر ( کاهش حجم ، فشرده سازی و اصلاح تگ ها ) ، اصلاح ساختار آدرس دهی و url ها ، فشرده سازی کدها ( Html , css , javascripts ) ، سئو عناوین ، هدینگ ها ، تگ های صفحه و متاتگ ها ، اصلاح لینک سازی داخلی و خارجی و بهینه سازی بک لینک ها ، آنالیز وب سایت های رقیب و ارائه راهکارهای پیشی گرفتن از رقبا ، برطرف نمودن کلیه ایرادات وب سایت gtmetrix ، ارتقای تعامل سایت با شبکه های اجتماعی ، ثبت و بهبود شرایط سایت در تمامی موتورهای جستجو ، تبلیغات اینترنتی و طراحی کمپین تبلیغاتی و انواع مشاوره های مختلف در زمینه سئو سایت و بهینه سازی ارائه می شود .