ساخت و طراحی اپلیکیشن اختصاصی اندروید و IOS

این روزها موسسات، سازمان ها و شرکت ها و کسب و کارهای بسیاری به دنبال سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل اختصاصی برای خود هستند. در واقع با طراحی اپلیکیشن موبایل می توانید این فرصت را داشته باشید که ارتباط بیشتری با مشتریان خود برقرار کنید. اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشد، می‌توانید با ساخت اپلیکیشن قدرتمند، کاربردی و زیبا یک پل ارتباطی خوب با مشتری‌ داشته باشید. تیم طراحی اپلیکیشن کلیک هاب ، با مهارت و تجربه طولانی‌مدت خود آماده طراحی اپلیکیشن اندروید و ios برای شما است. اطمینان داشته باشید که کلیک هاب متنوع ترین امکانات و مناسب ترین هزینه طراحی اپلیکیشن را خواهد داشت.

همچنین اگر برای کسب و کار خود نیاز به داشتن اپلیکیشنی با ویژگی هایی خاص و منحصر به فرد دارید می توانید روی کلیک هاب حساب کنید . کادر متخصص ما می توانند رویا و ایده های شما را به واقعیت تبدیل کنند . برای مشاهده چند نمونه از نرم افزارهای ساخته شده توسط کلیک ، می توانید به صفحه محصولات کلیک هاب مراجعه نمائید .

مزایای ساخت اپلیکیشن

ارسال نوتیفیکیشن

خیلی ساده می توانید به همه مخاطبان خود بدون هیچ هزینه اضافی مانند اس ام اس یا ایمیل دسترسی داشته باشید . در واقع شما می توانید با ارسال نوتیفیکیشن برای همه مخاطبان در کمتر از چند ثانیه آن ها را از خبرها و محصولات و تخفیف های احتمالی مطلع کنید .

ارائه خدمات آفلاین

می توانید بسیاری از خدمات خود را به صورت آفلاین به مخاطبان خود ارائه کنین و دیگر نیازی نیست که اینترنت داشته باشند . مثلا مقالات یا فیلم های آموزشی را به صورت آفلاین مطالعه کنند.

 

ارتباط آسان کاربران

مخاطبان شما خیلی راحت می توانند با شما ارتباط بگیرند و دیگر نیازی نیست که برای اینکار مرورگر را باز کنند و آدرس وب سایت شما را وارد کنند و با کمترین کلیک نیاز خود را برطرف می کنند .

 

کاهش هزینه های تبلیغات

بسیاری از هزینه های تبلیغاتی همانند ارسال اس ام اس ،ایمیل مارکتینگ و دیگر تبلیغات به طور گسترده ای کاهش پیدا می کند و شما در بازارهای جدیدی مثل استورهای اپلیکیشن موبایل می توانید ظاهر شوید و در آنجا مشتریان و مخاطبان جدید و عالی بدون صرف هزینه تبلیغاتی به دست بیاورید .

در دسترس مشتری هستید

همیشه همراه مخاطبان خود هستید ، آنها به راحتی می توانند از طریق موبایل از شما پشتیبانی بگیرند و یا محصول یا خدمات خود را در کمترین زمان و ساده ترین راه سفارش بدهند . 

فتح بازارهای جدید

اگر صاحب یک کسب و کار باشید و به رشد کسب و کار خود فکر می کنید ، اگر اپلکیشن نداشته باشید به زودی یک امکان و مزیت مهم را برای کسب و کار خود از دست خواهید داد . دنیای کسب و کار رو به پیشرفت است و اگر روی موج این پیشرفت سوار نشوید قطعا عقب خواهید ماند !

 

هزینه ساخت و طراحی اپلیکیشن

در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل یکی از موضوعاتی که برای درخواست کنندگان اهمیت ویژه ای دارد مبحث هزینه ساخت و طراحی اپلیکیشن می باشد . به طور کلی هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل به پارامترهای بسیاری از جمله نوع پلتفرم مورد نظر ، طراحی UI/UX ، امکانات اپلیکیشن ، امنیت و پشتیبانی اپلیکیشن ، نوع زبان های برنامه نویسی استفاده شده و … بستگی دارد . 

تجربه ما در طراحی و راه اندازی اپ های مختلف برای طیف های گوناگونی از مشتریان در سراسر کشور ، فرصت خوبی را در اختیار شما قرار می دهد تا در کنار یک تیم حرفه ای ، حرفه ای فکر کنید و حرفه ای عمل کنید تا صاحب اپی محبوب و پر دانلود در درازمدت شوید .

از دیگر خدمات کلیک هاب می توان به طراحی وب سایت تخصصی ، سئو و بهینه سازی سایت ، دیجیتال مارکتینگ ، هاستینگ ، زیرساخت شبکه و IT و سایر خدمات مالی کلیک اشاره کرد .