loader image

نرم افزار مایکروسافت داینامیک 365

مایکروسافت داینامیک چیست؟

مایکروسافت داینامیک

یک نرم افزار سازمانی است که توسط شرکت مایکروسافت ارائه داده شده است . در ابتدا مایکروسافت سی آر ام (Microsoft CRM) در سال 2003 به بازار عرضه گردید ، در سال 2005 ورژن دوم آن با نام مایکروسافت داینامیک 365 ارائه شد ، به مرور تکمیل‌ تر و نسخه‌ های جدیدتری از آن در اختیار کاربران قرار گرفت .

Dynamic 365 یک زیرساخت آنلاین جهانی با طراحی ابری است که توانایی‌ های سی آر ام (CRM (customer relationship management و ای آر پی (ERP (Enterprise Resource Planing ، را با هم ترکیب کرده و به دلیل هوشمند بودن آن ، در همه‌ اشکال داده‌ ها و اطلاعات ، انقلاب به پا کرده است.

سی آر ام و ای آر پی به سازمان ‎ها این این امکان را می‌ دهد که با آگاهی جامع‌ تر و بینشی فعال در مورد کسب و کار خود تصمیم‌ گیری کنند . این امر به توانمند سازی کارکنان برای سرعت بخشیدن به نتیجه کسب و کار کمک می‌ کند.

مایکروسافت داینامیک 365 با بهبود تعاملات با مشتریان ، بهینه سازی عملیات ، توانمندسازی کارکنان و دگرگونی محصولات و خدمات ، به شما درک عمیقی از کسب و کارتان را به شما ارائه می‌ دهد . همچنین به تحول کسب و کار (Digital Transform) و موفقیت به شیوه خودتان کمک می‌ کند .

مایکروسافت داینامیک با هوشمندی بالا ، قابلیت نمایش یکجا و یکپارچه انواع داده‌ها (شامل : فرآیند بازاریابی مشتریان، محصولات و خدمات خریداری شده و همچنین محصولات و خدمات ارائه شده به آنها و … ) در پروفایل شما کمک بسیار بزرگی در درک عمیق کسب و کارتان می‌ کند .

این موارد موجب بهبود سرویس دهی و جلب رضایت مشتریان خواهد شد . همچنین می‌ توانید برنامه‌ های خود را با سیستم های موجود ادغام کرده یا با سفارشی سازی آنها از طریق Microsoft power platform برنامه‌ های خود را بسازید و توسعه دهید . در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و ارائه بهترین راهکار سازمانی مناسب شما ، می‌ توانید از خدمات و مشاوره تخصصی شرکت کلیک هاب بهره مند شوید. کلیک هاب در این مسیر همراه شما خواهد بود تا نیازها و خواسته‌ های شما را به بهترین نحو برآورده کند .

با مایکروسافت داینامیک قادر خواهید بود به ایده‌ هایی برسید که به عمل تبدیل می‌ شوند . امکان تصمیم‌ گیری بهتر و ارتقاء کیفیت فرآیندهای سازمانی موجب ترسیم سطح نوینی از تعامل با مشتریان شده و ارزش‌ های والایی را برای کسب و کار شما فراهم خواهد ساخت.

مزایای مایکروسافت داینامیک

چهار ویژگی مایکروسافت داینامیک 365

Dynamic 365 یک مدل داده‌ ای رایج بوده که یکپارچگی عمیقی با Office 365 , LinkedIn و سایر منابع داده دارد که موجب خلق اکوسیستمی واحد، از فرآیندها و روابط می‌ شود .

انجام حرکات هوشمندانه تر

با سهولت در گرفتن سیگنال‎ ها از هر بخش سازمان ، ارزش بیشتری ایجاد کنید . اقداماتی انجام دهید که بیشترین تاثیر را داشته باشند .

کار کردن بر روی یک پلتفرم یکپارچه و مقیاس پذیر

مایکروسافت داینامیک با محصولات مایکروسافتی که قبلا در سازمان خود استفاده کردید به صورت یکپارچه و در مقیاس Microsoft Cloud کار می‌ کند.

رونق کسب و کار با تغییرات کسب و کار

با توجه به ریتم روز افزون تغییرات کسب و کار ، داینامیک 365 می تواند به راحتی براساس نیاز شما سفارشی‌ سازی شود . استفاده از مایکروسافت پاور (Microsoft Power) ، توسعه و تولید راهکارهای خاص با داینامیک 365 را ساده کرده است .

مسیر شما

ابزارک‌ های مدرن و ماژولار (Modular) که کمک های ملموس و دقیقی برای هر عملکرد ارائه می‌ دهند. آنها به صورت یکپارچه با هم و با سیستم های موجود شما کار می‌ کنند . بنابراین شما مسیر صحیحی را برای سازمان خود انتخاب می‌ کنید.

نسخه های مایکروسافت داینامیک 365

نسخه تجاری (Microsoft Dynamic 365 Business Edition)

مایکروسافت

نسخه پیشرفته (Microsoft Dynamic 365 Enterprise Edition)

نسخه تجاری مایکروسافت داینامیک

این نسخه ترکیبی از فروش ، خدمات مشتری ، عملیات ، خدمات مالی ، اتوماسیون خدمات پروژه ، بازاریابی و چندین ابزار آشنای دیگر است . ویژگی‌ های نسخه تجاری خیلی شبیه به ویژگی های مایکروسافت ان ای وی (Microsoft NAV) است .

در واقع نسخه تجاری ، یک راهکار ای آر پی (ERP) مقرون به صرفه است که با گسترش تجارت شما قابلیت گسترش دارد . نسخه تجاری با Dynamic CRM و Office 365 به صورت یکپارچه کار می‌ کند . مایکروسافت این ویرایش را به شرکت‌ های کوچک و متوسط با کمتر از ۲۵۰ کارمند پیشنهاد می دهد .

نسخه تجاری مایکروسافت داینامیک
خدمات نسخه تجاری مایکروسافت داینامیک
امور مالی و بهره برداری

امور مالی و بهره برداری

(Finance and Operations)
این ماژول از Project Madeira متولد شده و مبتنی بر مایکروسافت داینامیک NAV است.

فروش

(Sales)
نسخه تجاری یک ویرایش سبک از مایکروسافت داینامیک ۳۶۵ برای فروش است . برای SMB‌ ها بهینه سازی شده است ، این ماژول مبتنی بر نرم افزار CRM مایکروسافت می‌ باشد .
خدمات مشتریان ( Customer Service)

خدمات مشتریان

( Customer Service)
این ماژول طیف وسیعی از ویژگی‌ ها از مدیریت اتومات پرونده خدمت تا داشبورد و گزارشات را فراهم می‌ کند .
بازاریابی ( Marketing)

بازاریابی

(Marketing)
این ماژول به تبدیل چشم اندازها به روابط تجاری کمک می‌ کند. به صورت یکپارچه با Dynamics 365 Sales کار می‌ کند و دارای هوش تجاری داخلی است .
نسخه پیشرفته مایکروسافت داینامیک

قابلیت های نسخه پیشرفته (Enterprise Edition) مطابق با Dynamic AX است که این نسخه را بسیار حرفه ای و پیشرفته تر از ویرایش تجاری می‌ کند . مایکروسافت به شرکت‌ های خیلی بزرگ که بیش از ۲۵۰ کارمند دارند نسخه پیشرفته را توصیه می‌ کند . این نسخه نیز مانند نسخه تجاری به صورت یکپارچه با Dynamic CRM و Office 365 کار می‌ کند .

مایکروسافت
ماژول‌های نسخه پیشرفته مایکروسافت داینامیک
امور مالی و بهره برداری

امور مالی و بهره برداری

(Finance and Operations)
این نرم افزار با قابلیت های گسترده مالی ، حسابداری ، منابع انسانی ، پروژه ، تولید ، خرده فروشی ، توزیع ، بخش عمومی و خدمات حرفه ای می‌ باشد .

فروش

(Sales)
داینامیک 365 در آینده به طور کامل جایگزین نرم افزار CRM ، مایکروسافت خواهد شد . نسخه پیشرفته مایکروسافت 365 ، یک سیستم کاملا برجسته و حرفه ای برای مدیریت ارتباط با مشتری است که به مدیریت استانداردها ، فرصت ها ، مخاطبین ، حساب ها ، مشتریان ویژه و … کمک می‌ کند.
خدمات مشتریان ( Customer Service)

خدمات مشتریان

( Customer Service)
بخش اول داینامیک CRM که شامل قابلیت هایی مانند پیگیری موارد، ارجاع وظایف (Assignment) و … می‌ باشد. بخش دوم Parature است که برخی قابلیت های سلف سرویس و چند کانالی بودن را دارد.
بازاریابی ( Marketing)

بازاریابی

(Marketing)
اتوماسیون خدمات پروژه (Project Service Automation)

اتوماسیون خدمات پروژه

(Project Service Automation)
داینامیک ۳۶۵ برای اتوماسیون خدمات پروژه محصولی عالی است که به شما امکان برآورد، الگوسازی و برنامه ریزی پروژه را می دهد. همچنین با ماژول فروش و امور مالی هم امکان ادغام را دارد که این مهم، خدمات حرفه ای تری را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
خرده فروشی (Retail)

خرده فروشی

(Retail)
خرده فروشی یکی از ماژول‌ های جدید مایکروسافت است. این ماژول به مدیریت POS و روابط با مشتری کمک می کند.

استعداد

(Talent)
اگر چه مایکروسافت ERP توانایی های مدیریت منابع انسانی را دارد، داینامیک ۳۶۵ یک سیستم گسترده تر برای مدیریت سرمایه انسانی (HCM) می‌ باشد.
ماژول‌های نسخه تجاری (Business Edition) و نسخه پیشرفته ( Enterprise Edition)

ماژول

نسخه پیشرفته داینامیک 365
نسخه تجاری داینامیک 365
فروش (Finance and Operations)
قابلیت های گسترده
قابلیت های محدود
فروش (Sales)
قابلیت های کامل
قابلیت های محدود
بازاریابی (Marketing)
قابلیت های کامل
So far unknown
خدمات مشتریان (Customer Service)
قابلیت های کامل
قابلیت های محدود
Project Service
قابلیت های کامل
وجود ندارد
Field Service
قابلیت های کامل
وجود ندارد
خرده فروشی (Retail)
قابلیت های کامل
وجود ندارد
استعداد (Talent)
قابلیت های کامل
وجود ندارد
تفاوت نسخه تجاری (Business Edition) با نسخه پیشرفته ( Enterprise Edition)
نسخه پیشرفته داینامیک 365
نسخه تجاری داینامیک 365
برای بیش از 250 کاربر طراحی شده است.
مناسب 1 - 50 کاربر طراحی شده است.
هم در Cloud، هم در سرور لوکال قابل استفاده است.
فقط در سرویس Cloud است.
شامل امور مالی، فروش، بازاریابی، خدمات مشتریان، اتوماسیون خدمات سرویس و پروژه می‌باشد.
امور مالی را دارد.
مناسب شرکت‌هایی که نیاز مالی گسترده دارند، می‌باشد.
مناسب شرکت‌هایی که نیازهای مالی محدود دارند، می‌باشد.
فروش و بازاریابی از طریق Adobe Marketing Cloud
ادغام فروش و بازاریابی
برای شرکت‌هایی که به تجزیه و تحلیل و ERP گسترده و حرفه ای نیاز دارند.
مناسب برای کسب و کارهایی که به تازگی از سیستم حسابداری سنتی خارج شده‌اند.

پیاده‌ سازی نرم افزار مایکروسافت داینامیک 365

استقرار و پیاده‌سازی مناسب نرم افزار مایکروسافت ، موجب بهبود فرایند ها و ایجاد ارزش های جدید برای سازمان‌ ها خواهد شد . مشاوران و متخصصین کلیک هاب با بهره گیری از تجارب حرفه ای خود همچنین با بررسی همه جانبه و در نظر گرفتن مواردی همانند ماهیت کسب و کار ، امکانات و سطح بلوغ سازمان‌ ها ، به طراحی ، تحلیل و پیاده‌ سازی راهکار سازمانی مناسب شرکت شما خواهند پرداخت . در مرحله بعد از پیاده‌ سازی نیز با پشتیبانی خود همچنان در کنار شما خواهیم بود .

شما می توانید برای سفارش نرم افزار مایکروسافت داینامیک با شماره 09422080007 تماس بگیرید ، از طریق چت واتس اپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید یا از طریق فرم زیر برای ما پیام بگذارید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی کلیک هاب با شما تماس خواهند گرفت .

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا