loader image

مایکروسافت

مایکروسافت

گسترش روزافزون استفاده از شبکه های کامپیوتری و وابستگی کسب و کار سازمان ها به سرویس های ارائه شده توسط واحدهای IT باعث گردیده است که مدیران IT نیاز به یک مدیریت استراتژیک در راستای استفاده از تکنولوژی های مختلف را داشته باشند امروزه جهت رسیدن به این هدف ، داشتن یک زیرساخت مناسب که دارای انعطاف پذیری بوده و تطبیق پذیری زیرساخت IT را بالا ببرد جزء الزامات واحدهای IT سازمان ها ، شرکت ها و موسسات می باشد .

راهکار جامع سازمانی مایکروسافت یا EPM، یک پلتفرم توسعه سازمانی می باشد که از سازمان ها و کسب و کارها در مدیریت یکپارچه و همچنین سازگاری خود با تغییرات محیطی پشتیبانی می کند .

یکی از بهترین تولید کنندگان نرم افزار ، مایکروسافت می باشد. محصولات مایکروسافت توانسته سهم بالایی از بازار را به خود اختصاص دهد. با توجه به این موضوع شرکت های بزرگی چون جنرال موتور روی به استفاده از راهکار های مایکروسافت آورده اند . با استفاده از راهکار های مایکروسافت می توان بسیاری از نیاز های فناوری اطلاعات در سازمان را برطرف کرد.

راهکارهای ارائه شده توسط شرکت مایکروسافت
مایکروسافت شیرپوینت

مایکروسافت شیرپوینت

شیرپوینت برای استفاده ها و کاربردهای سازمانی مانند مدیریت محتوا و اسناد مورد استفاده قرار می گیرد .
ورود
پراجکت سرور

مایکروسافت پراجکت سرور

پراجکت سرور راهکاری منعطف و به روز جهت مدیریت و کنترل پروژه و مدیریت پورتفولیو می باشد .
ورود
مایکروسافت داینامیک 365

مایکروسافت داینامیک 365

داینامیک 365 ، مدیریت ارتباط با مشتری و برنامه ریزی منابع کسب و کار را به صورت یکجا برای مدیران و استفاده کنندگان ارائه کرده است .
ورود
پیاده‌ سازی مایکروسافت

کارشناسان متخصص کلیک هاب در دپارتمان مایکروسافت ، راهکار های مایکروسافت را در قالب کار تیمی و با در نظر گرفتن دیگر سرویس های موجود در شبکه و همچنین سرویس های مرتبط در پروژه پیاده سازی آن راهکار ارائه خواهند داد که زیرساخت بدون هیچ مشکل و خللی با بالاترین عملکرد ممکن پیاده سازی شود.

در زیرساخت های مبتنی بر سرویس های مایکروسافت، ویندوز سرور و سرویس اکتیو دایرکتوری، پایه و اساس دیگر سرویس های مایکروسافت می باشد. با توجه به همین موضوع، ارائه خدمات تخصصی چون ایمیل سرور سازمانی مایکروسافت Exchange Server علاوه بر درک کامل از زیرساخت شبکه و همچنین ارتباطات میان شعب مختلف سازمان و لینک ها و…، تیمی که قصد پیاده سازی سرویس های مایکروسافت را دارند؛ باید اطلاعات دقیق و کاملی از ویندوز سرور و اکتیو دایرکتوری داشته باشند.

به همین منظور پیاده سازی راهکارها و سرویس های Microsoft در زیرساخت شبکه سازمان ها و شرکت ها باید در قالب یک بسته پیشنهادی ارائه شده و پیش از پیاده سازی، زیرساخت مورد بررسی و آنالیز قرار گیرد. تا در صورت نیاز به آپدیت سرویس های موجود چون ویندوز سرور و اکتیو دایرکتوری اقدامات لازم اتخاذ شود.

با در نظر گرفتن اهمیت و حساسیت این موضوع تیمی شامل کارشناسان متخصص از کلیک هاب به منظور ارائه راهکار ها و سرویس های تخصصی مایکروسافت به تمامی سازمان ها و شرکت ها در سرتاسر میهن عزیزمان ایران تشکیل گردیده است.

از جمله مهمترین اهداف این تیم متخصصان مشاوره کاملا تخصصی در مورد محصولات و سرویس های شرکت مایکروسافت و انتخاب بهترین سرویس، پیاده سازی، نگهداری، پشتیبانی و همچنین عیب یابی زیرساخت های موجود می باشد.

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا