سئو داخلی (on page seo)

سئو داخلی (on page seo)

سئو داخلی (On-Page SEO) که به سئوی درون صفحه نیز شاخته می شود، بهینه سازی صفحات وب برای رتبه بالاتر در موتورهای جستجو است . به عبارت دیگر ، سئو داخلی به معنای بهینه سازی محتوای صفحه وب ( و عواملی فراتر از محتوا ) برای بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو و جذب ترافیک ارگانیک است .

به طور کلی ، هدف سئو داخلی جلب ترافیک ارگانیک بیشتر به وب سایت است که با تکنیک های بهینه سازی آن ، وب سایت خود را با ارزش تر و قابل استفاده تر برای کاربران می کنید که در نتیجه باعث افزایش دید وب سایت شما در موتورهای جستجو می شود .

سئو داخلی

سئو داخلی به موتورهای جستجو کمک می کند تا وب سایت شما را درک کنند و تشخیص دهند که آیا با جستجوها و پرس و جوهای کاربران مرتبط است یا خیر . موتورهای جستجو در طول سال ها پیچیده تر شده اند واین مسئله ، نیاز به تمرکز بر ارتباط محتوا در SERP ها را افزایش داده است .

الگوریتم گوگل بر درک آنچه کاربران در جستجوی آن هستند و ارائه مرتبط ترین نتایج در پاسخ به جستجوهای کاربر تمرکز دارد . انطباق با این موارد تضمین می کند که موتورهای جستجو ، رتبه شما را در SERP بالاتر می برند. شما می توانید این کار را با اطمینان از بهینه سازی وب سایت و محتوای آن مطابق با آخرین به روز رسانی الگوریتم و تمرکز بر نیازهای کاربران انجام دهید.

اهمیت سئو داخلی

برای ارتقا سئوی داخلی سایت شما چه می کنیم ؟

بهینه سازی آدرس (URL) تمام صفحات سایت

آدرس سایت شما باید کوتاه ، مرتبط به محتوای داخلش و شامل کلمات کلیدی باشد تا بیشترین تاثیر را روی سئو داشته باشد .

تحقیق کلمات کلیدی (Keyword Research)

با تحقیق کلمات کلیدی می‌ توانید بفهمید که کاربران در حوزه کاری شما به دنبال چه چیزی هستند .

بهینه سازی عنوان سئو (Meta title)

عنوان سئو یا متا تایتل همان عبارتی است که کاربران در نتایج گوگل می‌ بینند و باید مطابق استانداردهای گوگل بهینه شود .

چینش زیر عنوان‌ ها (تگ‌ های H1 و ...)

برای رعایت ساختار، عنوان اصلی محتوا را با (تگ H1)، تیترهای اصلی را با تگ H2 و زیر شاخه‌ های آن‌ ها را با H3، H4 و... مشخص می کنیم .

استفاده از محتوای چند رسانه‌ ای

استفاده از تصویر ، ویدئو ، نمودار و ... می‌ تواند نرخ پرش شما را کاهش دهد و کاربر را بیشتر در صفحه نگه دارد .

لینک‌ سازی داخلی

لینک‌ سازی داخلی در سایت به دو روش (لینک‌دهی به سایر مطالب یا محصولات سایت خودتان) و (لینک دادن به سایت دیگران) انجام می‌ شود .

بهینه سازی سرعت سایت

گوگل اعلام کرده است که سرعت سایت یکی از معیارهای رتـبه‌ بندی است .

چگالی کلمات کلیدی

کلمات کلیدی باید در همه متن به تعداد لازم وجود داشته باشد .

خدمات سئو داخلی کلیک هاب

سئو علمی است که شاخه‌ های مختلفی دارد و سئو داخلی پایه و اساس آن است ، از این رو سئو داخلی برای ما اهمیت زیادی دارد.

کلیک هاب ایرادات موجود در کدهای سایت که برای سئو مورد نیاز است را شناسایی می‌ کند ، ساختارکلی سایت و منوها و دسته بندی‌ ها را بررسی می‌ کند ، تصاویر را برای افزایش سرعت لود صفحات بررسی می‌کند و ضمن اصلاح ساختار URL سایت به بررسی مشکلات سرعت سایت می‌ پردازد.

در این بخش همچنین کلمات کلیدی مناسب به شما پیشنهاد خواهد شد و لینک سازی و ارتباط داخلی صفحات سایت اصلاح می‌ شود .

تولید محتوای جدید به عنوان یکی از فاکتورهای مهم سئو On-Page مورد توجه کارشناسان ما قرار می‌‌گیرد و استاندارد سازی‌ های لازم در این خصوص اجرا می‌ شود. در کنار رعایت موارد بالا در حوزه سئو خارجی هم با دقت و جزئی نگری مراحل کار پیگیری می‌ شود .

در کلیک هاب سئو کلاه سفید با هدف نتیجه گیری طولانی مدت با جدیت و دقت پیگیری می‌ شود . در صورتی ‎که تمایل دارید از خدمات حرفه ای ما در این حوزه استفاده کنید با کارشناسان کلیک هاب تماس بگیرید تا پاسخگوی شما باشند.

شما می توانید برای استفاده از خدمات سئو کلیک هاب با شماره 09422080007 تماس بگیرید ، از طریق چت واتس اپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید یا از طریق فرم زیر برای ما پیام بگذارید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی کلیک هاب با شما تماس خواهند گرفت .

پیمایش به بالا