بهینه سازی وب سایت سئو seo

سئو و (seo) بهینه سازی سایت

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را به صورت زیر تعریف نمود :

سئو (بهینه‌ سازی موتور جستجو) به معنای فریب و یا دستکاری موتور‌های جستجو با روش‌ های غیر اخلاقی نیست . آن‌ ها برای کمک کردن به بهبود رویت و ارتباط وب سایت‌ ها در نتایج جستجوی طبیعی با هدف رسیدن به رتبه‌ بندی بالا ، ایجاد شده‌ اند .

سئو را می‌ توان مجموعه‌ ای از روش‌ ها برای تغییر استراتژیک وب سایت‌ ها دانست . این فرآیند به بیان مهمترین عوامل مرتبط صفحه و افزایش اهمیت آن در صفحه نتایج جستجو ، می‌ پردازد .

سئو فرآیند ساده‌ ای نیست که به راحتی پیاده‌ سازی شود زیرا نیازمند دانش زیاد ، علم پیش زمینه‌ ای و صبر است . موتور‌های جستجو با تغییر مداوم الگوریتم‌ های رتبه‌ بندی خود غیر قابل پیش‌ بینی هستند بنابر این وظیفه مهندسین سئو به روز نگه داشتن اطلاعات خود در این زمینه است .

سئو سایت یا بهینه سازی سایت یکی از فعالیت هایی است که توسط گروه نرم افزاری کلیک هاب انجام می شود . الگوریتم رتبه‌ بندی گوگل دارای بیش از 200 معیار جهت رتبه‌ بندی یک سایت است. از این رو مهندسین سئو می‌ بایست مهم‌ ترین این معیار‌ها را جهت پیاده‌ سازی موفق سئو بدانند .

تقسیم بندی سئو از نظر مفاهیم اصلی سئو

سئو داخلی :

به تمامی بهینه سازی هایی که درون وب سایت صورت می ‌گیرد سئو داخلی گفته می شود .

سئو خارجی :

به تمامی بهینه سازی هایی که در خارج از وب سایت صورت می ‌گیرد سئو خارجی گفته می شود .

سئو محلی :

به تمامی بهینه سازی هایی که جهت یک محله یا منطقه صورت می گیرد ، سئو محلی گفته می ‌شود .

سئو فنی :

سئو فنی به عناصری در پشت صحنه تلاش‌ های سئو شما گفته می‌ شود که سئو ارگانیک شما را تامین می‌ کنند ، مانند معماری سایت، بهینه‌ سازی موبایل و سرعت صفحه . این جنبه‌ های SEO ممکن است شاید جذاب نباشند ، اما فوق‌ العاده مهم هستند .

تقسیم بندی سئو از لحاظ نوع فعالیت و روش کاری

شناسنامه کسب و کار شما در دنیای دیجیتال
شناسنامه کسب و کار شما در دنیای دیجیتال
شناسنامه کسب و کار شما در دنیای دیجیتال

سئو کلاه سیاه :
سئو کلاه سیاه یکی از انواع بهینه سازی سایت است که با استفاده از تکنیک ها و روش های غیر اصولی و غیر قانونی موجب بهبود رتبه سایت در کوتاه مدت می شود.

سئو کلاه سفید :
سئو کلاه سفید یکی از انواع سئو سایت است که با استفاده از تکنیک های مجاز و مطابق با استانداردهای گوگل ، منجر به بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو خواهد شد. 

سئو کلاه خاکستری :
سئو کلاه خاکستری روشی میان دو روش سئو کلاه سیاه و سئو کلاه سفید است . تکنیک های سئو خاکستری در راستای سئو کلاه سیاه هستند با این تفاوت که برای موتورهای جستجو قابل تشخیص نیستند .

فرآیند سئو و بهینه سازی سایت توسط کلیک هاب
مشاوره رایگان
آنالیز و بررسی رقیبان در حوزه کسب و کار و تجارت شما
تحقیق و بررسی کلید واژه‌های مد نظر
سئو و بهینه سازی داخلی وب سایت
سئو و بهینه سازی خارجی
سنجش و ارزیابی نتایج کسب شده از سئو

شما می توانید برای سفارش خدمات سئو و بهینه سازی سایت با شماره 09422080007 تماس بگیرید ، از طریق چت واتس اپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید یا از طریق فرم زیر برای ما پیام بگذارید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی کلیک هاب با شما تماس خواهند گرفت . این اطمینان را داشته باشید که تیم کلیک هاب بهترین خدمات به همراه مناسب ترین قیمت خدمات سئو و بهینه سازی سایت را به عنوان یکی از خدمات شرکت به شما ارائه خواهد داد.

پیمایش به بالا